Forum Zakonu Stone Guard

Forum dla członków zakonu Stone Guard i ich gości

Ogłoszenie

Rekrutacja do zakonu otwarta!!! http://www.onlinegamesnet.net/mibbit_chat.php Po zalogowaniu się na ogólny IRC należy wpisać komendę /j #stone.s11 aby zalogować się na nasz kanał.

#1 2008-12-09 15:28:52

Kazurreth

SPAMing

10290576
Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 1697
Punktów :   50 
Wiek: 15
Skąd: Tyszowce

Wzór zaproszeń dla mniej kreatywnych :D

Witaj zacny wojowniku!

Mam zaszczyt zaprosić Cię do mojego zakonu. Obecnie zajmujemy 11 miejsce w rankingu wg.całkowitej ilości łupu, lecz wg. średniej łupu jesteśmy na miejscu 7. Nasz zakon jest zakonem farmerów. Po zakonie krąży kilkadziesiąt farm dziennie (dokładna ilości podać nie mogę, bo zależy ona od dnia). Ponadto zakon oferuje zmniejszony koszt ulepszania statystyk o 10% dzięki ulepszonej kukle zamkowej. Nasz zakon jest jednym z najstarszych na całym serwerze 11 więc ma również jedną z najbogatszych historii. Mamy rozegranych najwięcej wojen na całym serwerze i to ze znaczną przewagą zwycięskich nad przegranymi choć nie stronniliśmy od potyczek z silniejszymi. Tak więc jeśli jesteś gotowy na wspólne farmienie i walkę na wojnach, już teraz złóż podanie. Aby ułatwić Ci trochę zapoznanie się z zakonem, podam kilka linków.

Link do forum: stoneguard.pun.pl

Link do zakonu (z rankingu): http://s11.battleknight.onet.pl/bk.php? … ook_id=858

Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam do zakonu:)

Kazurreth

Jesli ktoś ma jakieś zastrzeżenia lub propozycje, niech napisze o tym w poście poniżej.


http://img225.imageshack.us/img225/6456/thisisspammc5ds2.gif


SFA Forum

Offline

 

#2 2008-12-10 01:00:52

Sulring

Gość nie z tej ziemi

Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 112
Punktów :   

Re: Wzór zaproszeń dla mniej kreatywnych :D

1. Zaproszenie nie trzyma sie kupy, jest zredagowane nieskladnie.
2. Umieszczono w nim informacje o nagrodach. To blad. Raz, ze nie moze to byc motorem przystepowania do SG. Dwa, ze nagrod nie bedzie. Przynajmniej z mojej strony. Uprzedzalem o tym zarowno na irc, jak i w shoutboxie. Powod? Nie warto inwestowac w SG. Amen.
3. Wyslanie "masowego" zaproszenia to kompletny brak kultury. Poza tym zmniejszasz sobie szanse, nie odnoszac sie za kazdym razem do opisow, avatarow, nickow i przynaleznosci zakonnej zapraszanych. Jesli masz 300 zaproszen do wyslania, napisz 300 roznych.
To ostatnia rada, jakiej pozwalam sobie Ci udzielic, Kazz. przynajmniej  tu.
Zawiodles mnie. Dzieki tobie SG przetrwa - i chwala Ci za to. Ale nigdy nie wzniesie sie z Toba na pokladzie. Szkoda. Nie wiem, co jest przyczyna. Wiesz, ze darze Cie ogromna sympatia. Tym bardziej mi sie to wszystko nie podoba.

P.S: W Z nie ma ani jednego posta spamu, chyba, ze usuwaja z archiwum.

Naprawde dobrze zycze Kazzowi. I naprawde dobrze zycze SG. Ale mam okreslona wizje, jak powinien dzialac dobry zakon. Kit z tym, jaka ja mam - taka wizje reprezentuje wiekszosc graczy utrzymujacych sie wysoko w top lub uznawanych powszechnie za aktywnych. Z nieznanych mi przyczyn Kazurreth czyni wielkie wysilki (wybacz ostre slowa, ale tak to wyglada z pozycji obserwatora) by nie przyjac do wiadomosci, co jest skuteczne, a co nie.
Oczywiscie, SG moze byc sredniakiem, i tez bedzie przyjemnie sympatycznie i zabawnie. Ale nalezy o tym uprzedzic, a nie bajdurzyc o aspiracjach nie robiac nic, by je zrealizowac.

Pozdrawiam, zycze powodzenia
Krzysztof

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Crystal Palace Hotel Frytkownica gastronomiczna Tampony czy podpaski Meble tapicerowane nowoczesne