Forum Zakonu Stone Guard

Forum dla członków zakonu Stone Guard i ich gości

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Rekrutacja do zakonu otwarta!!! http://www.onlinegamesnet.net/mibbit_chat.php Po zalogowaniu się na ogólny IRC należy wpisać komendę /j #stone.s11 aby zalogować się na nasz kanał.

#1 2008-04-09 21:31:23

Cirith

Piękna Nieznajoma

8329795
Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 218
Punktów :   14 

Cirith

Imię: Aleksandra
Wiek: 17
Zainteresowania: muzyka (metal, pop), koszykówka, wszystko co aktualnie jest w zasięgu mojego wzroku i rąk.
Coś wiecej o mnie: Zwariowana, złośliwa, lubi filozofować, lubuje się z aforyzmach i złotych myślach, z bliżej nieokreslonych powodów lubi matme i w-f.

,,Charakter- zjawisko rzadziej spotykane niż bohaterstwo."

Chce ktos jeszcze więcej informacji o mnie? Piszcie albowiem będzie wam odpisane

Ponieważ znalazłam trochę czasu uznałam, wypadaloby nieco rozszerzyć ten skromy przekrój przej moją (nie)skromną osobę.
Więc, jestem zamknięta w sobie, co nieoznacza, że nieśmiała. Mam ostry język i nie wacham się go używać. Potrafię być zaskakująco miła i sympatyczna, kiedy ludzie wokoło dają mi do tego powody i wystarczająco bezwzględna kiedy ktoś zajdzie mi za skórę. Uwielbiam używać swojego mózgu, bo to mi przynosi staysfakcę i wiem, że on jest XD. Mam talent do znajdywania kłopotów, czy też po prostu one zawsze wpadają na mnie. Jestem szczera, do bólu, co czesem nie jest postrzegane jako zaleta, bo umiem powiedzieć prosto w twarz wszystkie żale i sądy o niektórych osobach. Jestem wśród przyjaciól niemiłosiernie gadatliwa i zwariowana a wśród wrogów, osób neurtalnych i nowo poznanych raczej cicha. W grupie zwykle trzymam się na uboczy, ale potrafię stanąć w pierwszej linii obrony w razie potrzeby.
Niestety mam duszę romantyczki i filozofki, co nie ułatwia mi zycia, bo naprzykład kto normalny zatanawia się dlaczego zegar kręci się w prawo a nie w lewo. Moje serce rzadko słucha mojego roumu, nad czym też ubolewam, ale podobno w wieku lat nastu to normalne. Jak dorwę jakąś książkę to potrafię nieprzespać całej nocy, żeby tylko doczytać ją do końca. Jestem uparta i konsekwentna w swoich słowach i czynach. Zawsze odpowiadam za to co powiem i przeważnie nie wycofuję głosu sprzeciwu tylko dlatego, że nikt inny tego nie zrobił. Można by zaryzykować stwierdzenie, że jestem indywidualistka, gdyby nie to, że czasem daję się ponieśc większośći.
Jeżeli któreś z was kiedykolwiek na ulcach Zakopanego lub okolic zobaczy dziewczynę calkowicie ubraną na czarno z obrączką z onyksu na palcu, wisiorem na szyi, wiśniwych glanach i ciasno spiętych długich włosach możecie być w 75% pewnym, że to ja. A jeżeli to nie będe ja, szukajcie dalej, podobno świat jest taki mały...

Ostatnio edytowany przez Cirith (2009-01-14 21:26:42)


Niespokojna realistka
logiczna humanistka
zamykajaca sie za murem niedostępności

Offline

 

#2 2008-04-10 08:09:36

Kakus

Szef Szefów^^

12179664
Skąd: Branice
Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Cirith

to ja, dlaczego cirith? dlaczego nie masz tematu na forum bk?


http://img529.imageshack.us/img529/9093/albundyab7.jpg

Offline

 

#3 2008-04-10 09:25:24

Kazurreth

SPAMing

10290576
Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 1697
Punktów :   50 
Wiek: 15
Skąd: Tyszowce

Re: Cirith

Witam Cię Cirith na naszym skromnym forum.

//EDIT lechu

Upominam za spam, to nie temat do rozmow


http://img225.imageshack.us/img225/6456/thisisspammc5ds2.gif


SFA Forum

Offline

 

#4 2008-04-10 13:00:15

Rusin

Gość nie z tej ziemi

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 95
Punktów :   

Re: Cirith

Witamy kolejną przedstawicielkę płci pięknej w naszym Zakonie

//EDIT lechu

Upominam za spam, to nie temat do rozmow

Offline

 

#5 2008-04-10 15:02:34

Orlica

Gość

Re: Cirith

Cześć! Wreszcie jakaś dziewczyna, bo do tej pory (zresztą na s8 nadal tak jest) byłam otoczona samymi facetami xD

//EDIT lechu

Upominam za spam, to nie temat do rozmow

 

#6 2008-04-10 15:16:21

Lipton

Ice Tea

Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 9
Punktów :   

Re: Cirith

Witaj kochanie:)

//EDIT lechu

Upominam za spam, to nie temat do rozmow

Offline

 

#7 2008-04-10 19:33:29

Cirith

Piękna Nieznajoma

8329795
Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 218
Punktów :   14 

Re: Cirith

Witam wszystkich członków naszego zacnego zakonu =) Też jest mi miło, że nie jestem jedyną przedstawicielką płci pięknej, bo w razie czego wejdziemy z dziewczynami w koalicję, prawda?
*Kaku. Cirith dlatego, że hmm... Przetworzyłam Cirilla na bardziej tajemnicze i bardziej moje, oznacza to tyle co ,,blask księżyca". A temat na forum już mam na własna twórczosć => opowiadania, dodałam tam kilka moich wierszy

Również Cię witam kochany Liptonie XD


Niespokojna realistka
logiczna humanistka
zamykajaca sie za murem niedostępności

Offline

 

#8 2008-04-11 15:26:04

Orlica

Gość

Re: Cirith

Cirith napisał:

Niestety mam duszę romantyczki i filozofki, co nie ułatwia mi zycia, bo naprzykład kto normalny zatanawia się dlaczego zegar kręci się w prawo a nie w lewo.

Mi za to czasem przychodzą do głowy dziwne pytania. Np.:
- Czy zwierzęta są zoofilami?
- Satanista to ktoś, kto wierzy w Szatana. Chrześcijanie wierzą, że Szatan istnieje. Więc czy też są satanistami?
Tego typu xD Jak chcesz możesz je rozgryźć ^^

Cirith napisał:

muzyka (metal, pop)

Jakie zespoły lubisz?

 

#9 2008-04-11 15:36:36

Kazurreth

SPAMing

10290576
Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 1697
Punktów :   50 
Wiek: 15
Skąd: Tyszowce

Re: Cirith

Orlica napisał:

Cirith napisał:

Niestety mam duszę romantyczki i filozofki, co nie ułatwia mi zycia, bo naprzykład kto normalny zatanawia się dlaczego zegar kręci się w prawo a nie w lewo.

Mi za to czasem przychodzą do głowy dziwne pytania. Np.:
- Czy zwierzęta są zoofilami?
- Satanista to ktoś, kto wierzy w Szatana. Chrześcijanie wierzą, że Szatan istnieje. Więc czy też są satanistami?
Tego typu xD Jak chcesz możesz je rozgryźć ^^

Satanista to ktoś kto wierzy, że szatan jest najpotężniejszy, a przynajmniej tak mi się wydaje
A co zwierząt to raczej na to nie odpowiem


http://img225.imageshack.us/img225/6456/thisisspammc5ds2.gif


SFA Forum

Offline

 

#10 2008-04-11 21:05:49

Cirith

Piękna Nieznajoma

8329795
Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 218
Punktów :   14 

Re: Cirith

Nooo... Nad tym się nie zastanawiałam.

//EDIT lechu

Upominam za spam, to nie temat do rozmow


Niespokojna realistka
logiczna humanistka
zamykajaca sie za murem niedostępności

Offline

 

#11 2008-04-11 21:52:23

Rusin

Gość nie z tej ziemi

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 95
Punktów :   

Re: Cirith

ehhhhe.... to i tak wy malo.... ja po nocach nie spie bo wyobrazam sobie jak to jest zrobione ze ludzie widza, czuja itp..... to normalnie paranoja

//EDIT lechu

Upominam za spam, to nie temat do rozmow

Offline

 

#12 2008-04-12 14:43:38

Cirith

Piękna Nieznajoma

8329795
Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 218
Punktów :   14 

Re: Cirith

Wszystko zalezy od nastroju, czasem mam takie temety do rozmyslań, że później się zastanawiam czy ja właściwie mam 16 lat czy jestem o 10 lat młodsza.

//EDIT lechu

Upominam za spam, to nie temat do rozmow


Niespokojna realistka
logiczna humanistka
zamykajaca sie za murem niedostępności

Offline

 

#13 2008-04-20 11:47:29

Shagrath

Gość

Re: Cirith

jeśli chodzi o mnie, to raczej myślę racjonalnie i trzeźwo patrzę na świat
mam własne zdanie na prawie każdy temat i nie patrzę co myślą "wszyscy"
ale czasami zdarzy się, że mam odchyły od normy i coś mi zacznie [ciach] nierzadko jak się dorwę samochodu - ostatnio paliłem gumę 15m od komisariatu policji xD

Kereloth napisał:

Sataniści nie wierzą w szatana, jest on jedynie symbolem. Podstawową ich zasadą jest to, że trzeba żyć w swoim życiu jak najwygodniej i dbać o swoje dobro.

wychowywano mnie za prawdziwego chrześcijanina, kazano chodzić do kościoła jak byłem troszkę młodszy niż jestem, a jednak... postanowiłem rzucić to wszystko... nie jestem do końca przekonany w istnienie Boga i Szatana... staram się korzystać z życia najlepiej jak się da, nie chce żyć w nędzy...
wychodzę z założenia, że raz się żyję, wszystko jest dla ludzi i trzeba to jak najlepiej wykorzystać
ale to znowu jest moje własne zdanie na ten temat

//EDIT lechu

Upominam za spam, to nie temat do rozmow

wulgaryzmy

 

#14 2008-04-28 20:07:26

Kropa

Gość

Re: Cirith

Cirith napisał:

Jeżeli któreś z was kiedykolwiek na ulcach Zakopanego lub okolic zobaczy dziewczynę calkowicie ubraną na czarno z obrączką z onyksu na palcu, wisiorem na szyi, wiśniwych glanach i ciasno spiętych długich włosach możecie być w 75% pewnym, że to ja. A jeżeli to nie będe ja, szukajcie dalej, podobno świat jest taki mały...

Heh znam osobę podobną do ciebie ale zwie się Ela więc odpada jednak ten świat nie taki mały

 

#15 2008-05-05 18:45:31

Kazurreth

SPAMing

10290576
Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 1697
Punktów :   50 
Wiek: 15
Skąd: Tyszowce

Re: Cirith

a podobną do mnie znasz?


http://img225.imageshack.us/img225/6456/thisisspammc5ds2.gif


SFA Forum

Offline

 

#16 2008-05-10 19:14:29

Cirith

Piękna Nieznajoma

8329795
Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 218
Punktów :   14 

Re: Cirith

Łooo dostałam Moda ^^...

//EDIT lechu

Upominam za spam


Niespokojna realistka
logiczna humanistka
zamykajaca sie za murem niedostępności

Offline

 

#17 2008-05-10 19:21:31

Kropa

Gość

Re: Cirith

NIE Z resztą ja mieszkam na wsi a to kompletne zadupie nie znajdziesz nic chodząc po drodze niż :
krowi placek, stare babki które do siebie gadają jakby były oddalone o 10 km a są o 10m, krowie placki, pijak pod sklepem, krowi placek, wściekły pies który zaczyna cię gonić, krowi placek, pijak w rowie, facet w traktorze, facet który wszedł w krowi placek ... mówię Ci stary totalna nuda mogę dalej proszę bardzo ... krowi placek fan motor crossów który właśnie gna na quadzie rozpryskując krowi placek na wszystkie strony, fan naruto który tylko o tym gada, krowi placek, owcze cukierki, pożar domu, bitwa pseudo kibiców Wisły i Cracovii, krowi placek i uwaga krowi placek

//EDIT lechu

Upominam za spam

 

#18 2008-05-11 16:03:05

Cirith

Piękna Nieznajoma

8329795
Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 218
Punktów :   14 

Re: Cirith

Kropa, nie ma co, umiesz pozytywnie zaprezentować swoją miejscowość... Wiesz, Dunajec wca;le nie jest taki mały, i napewno nie jest tam aż tak drastycznie jak to raczyłeś nam obrazowo opisać. Bańska Wyżna jest mniejsza, ale napewno nei opisałabym jej w ten sposób, trzeba mieć szacunek do miejscowości w której się mieszka, bo pisząć tak o swojej wsi, dajesz świadectwo nie tylko o niej, ale tez o sobie.

//EDIT lechu

Upominam za spam


Niespokojna realistka
logiczna humanistka
zamykajaca sie za murem niedostępności

Offline

 

#19 2008-05-11 18:24:46

Kazurreth

SPAMing

10290576
Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 1697
Punktów :   50 
Wiek: 15
Skąd: Tyszowce

Re: Cirith

Cirith napisał:

Łooo dostałam Moda ^^...

moda do tematów akademii


http://img225.imageshack.us/img225/6456/thisisspammc5ds2.gif


SFA Forum

Offline

 

#20 2008-05-11 19:24:13

Kropa

Gość

Re: Cirith

Cirith jeżeli nie wiesz dokładnie co jest w mojej wsi to się nie odzywaj bo tak w niej JEST i koniec nic tego nie zmieni to osada szajbusów

//EDIT lechu

Upominam za spam

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Проживание Кросценко skup złomu Piła Odżywki fitness authority meble biurowe Kraków