Forum Zakonu Stone Guard

Forum dla członków zakonu Stone Guard i ich gości

Ogłoszenie

Rekrutacja do zakonu otwarta!!! http://www.onlinegamesnet.net/mibbit_chat.php Po zalogowaniu się na ogólny IRC należy wpisać komendę /j #stone.s11 aby zalogować się na nasz kanał.

#1 2008-09-07 17:06:40

Sulring

Gość nie z tej ziemi

Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 112
Punktów :   

Sulring

Czołem wszystkim

Krzysztof, wiek 18+

3miasto

Miłosnik sztuk walki, gier rpg, muzyki rockowej, klasycznej... a poza tym standard studenta: wino, kobiety i śpiew ;p

Ostatnio edytowany przez Sulring (2008-10-24 20:53:12)

Offline

 

#2 2008-09-09 19:47:04

Cirith

Piękna Nieznajoma

8329795
Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 218
Punktów :   14 

Re: Sulring

Jakie zespoły rockowe najczęściej goszczą na Twoich listach muzycznych (tudzież płytach)?


Niespokojna realistka
logiczna humanistka
zamykajaca sie za murem niedostępności

Offline

 

#3 2008-09-11 14:47:55

Sulring

Gość nie z tej ziemi

Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 112
Punktów :   

Re: Sulring

Och, obszerne pytanie...

To tak: w domu wychowałem się na Presleyu, Beatlesach, Cockerze, Rolling Stonesach, Queen.

POtem Byli Gunsi, Metallica, AC/DC, Iron Maiden...

Pozniej poszedlem troche w punk rock, gralem nawet troszke na garach
Mialem epizod z Burzumem, Megadeth, nawet kiedys zagralem 1 koncert w ekipie Behemotha, jak T zlamal lape...

I nigdy nie przestalem sluchac zadnego z tych zespolow.

Offline

 

#4 2008-09-11 17:44:51

Kazurreth

SPAMing

10290576
Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 1697
Punktów :   50 
Wiek: 15
Skąd: Tyszowce

Re: Sulring

gwiazde w zakonie mamy hehe


http://img225.imageshack.us/img225/6456/thisisspammc5ds2.gif


SFA Forum

Offline

 

#5 2008-09-11 19:45:40

Cirith

Piękna Nieznajoma

8329795
Zarejestrowany: 2008-04-09
Posty: 218
Punktów :   14 

Re: Sulring

Jak tak się patrzy to tutaj są same byłe, teraźniejsze lub przyszłe gwiazdy.


Niespokojna realistka
logiczna humanistka
zamykajaca sie za murem niedostępności

Offline

 

#6 2008-09-11 23:06:41

aLeX

Gość nie z tej ziemi

Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Sulring

ja tez nia bede

Offline

 

#7 2008-09-12 13:14:59

Sulring

Gość nie z tej ziemi

Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 112
Punktów :   

Re: Sulring

A w jakiej dziedzinie aLeX?

Offline

 

#8 2008-09-13 16:10:04

aLeX

Gość nie z tej ziemi

Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Sulring

ni powim tajemnica

Offline

 

#9 2008-11-08 19:32:34

Sulring

Gość nie z tej ziemi

Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 112
Punktów :   

Re: Sulring

Zegnam sie z Wami, drodzy wojacy. Powoli sie zegnam wiec nie bede pierniczyl zadnych gornolotnych tekstow. Moze wroce do bk, moze nie. Jesli wroce, to na s11.

Konto oddam za darmo, ale tylko graczowi, ktorego aktywnosc nie bedzie budzila zastrzezen. Ma grac ostro.
W przeciwnm wypadku konto do kasacji.
?Na razie wpadne codziennie zrobic misje, w wojnach nie wojuje, w konkursach tez. W kwestii tego, gdzie mam siedziec do odejscia z bk, stawiam sie do dyspozycji AmigoDana. Trzym sie, muckasie.

Offline

 

#10 2008-11-13 11:32:08

Sulring

Gość nie z tej ziemi

Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 112
Punktów :   

Re: Sulring

No, czas na mnie. Dzięki za wszystko

z radością informuję, że w akademii sprawy zmieniają się na tyle, że obecnie przejście tam nie musi być już jakąś straszną karą, bo coś się wreszcie u nich DZIEJE!

Przy okazji - zakon Stone Guard się... leni. Nie chcę pisać, że się sypie, bo jakoś jeszcze działa. Ale dotarł do miejsca, w którym nie może się rozwijać. Jest senny - bra akcji, brak farm, niejasny rozdział kompetencji (Niech mi ktoś powie, kto odpowiada za stronę zakonu, kto prowadzi nabór, przegląda listy userów, dlaczego do szefa zakonu i administratora forum oraz ministrów wojny nie mamy kontaktu na kom), niska aktywność na wojnach.
Rozumiem, i szanuję, że nie wszyscy chcą grać ostro, nie wszyscy chcą ciągle wojować. To można przedyskutować. Ale SG to teraz zakon najwyżej średni, znajdujący się śmiesznie wysoko w top. W dodatku zakon, który bez wielkich zmian się nie poprawi.

Nie bądźcie źli, że krytykuję - SG to mój zakon, jestem z nim, z Wami, związany i nie zapomniałem o tym. Dlatego mam prawo chcieć dla niego wielkości i wspaniałości, mówiąc szumnie.

Ja już nie będę agitował, łaził, smucił. Ale przemyślcie całość problemu. A także poszczególne elementy:
- kontakty komórkowe z graczami mieszkającymi w Polsce, szczególnie radą zakonu
- ZAMEK. Jakoś tak sam sobie odpadł i nikt nic nie mówi
- przyjęcie graczy z USA/Kanady. Ktoś musi grać w nocy
- wysyłanie KAŻDEJ farmy 100, 150 czy 200+
- ustalenie priorytetów na czas dłuższy (przede wszystkim, żeby było wiadomo, kiedy wojny i kto chce w nich brać udział)
- przyjęcie nowych osób do rady zakonu
- sponsoring dla najaktywniejszych
- całkowita przebudowa tego obleśnego, nic niewartego forum, na które nieprzyjemnie jest wejść. Inny podział, inny layout, nie dublowanie działów z forum bk, dział konferencyjny dla przywódców zakonów sojuszniczych i rady zakonu
- olanie tego chata- i tak raptem 3 razy tam kogoś przez 2 miesiące spotkałem

Pozdrawiam i dziękuję serdecznie za wspólna zabawę

Offline

 

#11 2008-11-14 13:55:27

Kazurreth

SPAMing

10290576
Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 1697
Punktów :   50 
Wiek: 15
Skąd: Tyszowce

Re: Sulring

jedno mogę powiedzieć odnośnie forum:
zakon główny sobie je olewa... żeby niektóre osoby się zarejestrowały po moim ostatnim powrocie, musiałem wydać, że kto się nie zarejestruje ten wyleci z zakonu... To forum jest już przestarzałe... Wchodzą tu w dużym stopniu osoby, które już skończyły grę. Poza tym po tym co ostatnio stało się z działami na forum, nie da się już go praktycznie naprawić. I dlatego proponowałbym założyć nowe. Poza tym statystyki Sulringa (wzór) powinny być prowadzone.
I jeszcze jedno... osoby, które nie podają farm powinny wylecieć w obliczu ostatniego braku wojen... Swego czasu trzymałem w zakonie osoby z możliwych 3 powodów: aktywnośc (farmy), walka na wojnach lub aktywność na forum. Teraz z tego co widzę, w zakonie są osoby, które nie spełniają żadnego z tych warunków...
Poza tym ktoś powinien poprowadzić aktywną akcję rekrutacyjną: coś na wzór tej jaka jest teraz w akademii... od pewnego czasu do zakonu dołączył tylko Poxiplastic i to po tym jak napisałem Sulringowi żeby go zaprosił... Ktoś się powinien zająć korzystnymi fuzjami i dobrymi graczami wracającymi z urlopów.

Jednym zdaniem: zakon wymaga całkowitej reorganizacji i zmiany połowy osób w nim będących...

I co do chatu to on już od dawna ucichł całkowicie...

A co do kom, to się nie sprawdzi...


http://img225.imageshack.us/img225/6456/thisisspammc5ds2.gif


SFA Forum

Offline

 

#12 2008-11-14 15:58:10

betacom

Golem

5631662
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 56
Punktów :   
Wiek: 19
Skąd: Białystok

Re: Sulring

tak tu sie zgadzam z Toba w 100% bo nie długo my was przegonimy hehehe xD:] a tak serio  to trzeba sie panowie wziasc w grasc i my ( akademia) i wy ( zakon główny) myślę ze powinniśmy tez pomyśleć nad jakaś współpraca bo czy to ma sens żeby nikt prawie o nikim nic nie wiedział ? Zakon i akadema powinny sobie nawzajem pomagać ... tak tak powinny nie tylko zakon akademii ale i akademia dla zakonu fuzje low lv by zbić lv itp myślę ze najlepszym rozwiązaniem by była wspólna wojna by ludzie się poznali trochę rywalizacji by było przy okazji no i byśmy zobaczyli kto zostanie rzeźnikiem

Pozdrawiam Betaocm


Betacom moze dlugo wiec lepiej mowcie meme ;]

Offline

 

#13 2008-11-16 00:57:42

Maurus

Kamienny Golem

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-05
Posty: 93
Punktów :   
Wiek: 30
Skąd: Warszawa

Re: Sulring

betacom dobrze pisze...
Współpraca powinna być bardzo istotna. Może przynieść obopólne korzyści...

Offline

 

#14 2008-11-16 23:43:07

bulka

Golem

Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 54
Punktów :   

Re: Sulring

Ja od dawna tutaj nie byłem ale to nie moja wina. Coś mi blokowało wejście na forum. Dzisiaj czytam to co napisaliscie i zgadzam się w wielu punktach. Chwilami jednak czuję, że ktoś przesadza z tą aktywnością. Niestety mamy też obowiązki jak praca czy nauka. Niektórzy wybrali ... i odeszli na jakiś czas. Ale czy to jest rozwiązanie. Ja staram się być aktywny w miarę możliwości w wojnach czy innych poczynaniach Zakonu. Jednak jest to tylko zabawa i nie będę jej przedkładał ponad wszystko. Nie chcę też całkiem się pożegnać (wiadomo nałóg) dlatego gram i daję z siebie co mogę.
Myślę że nasza pozycja w rankingu nie jest jednak taka śmieszna, co udowodnimy w najbliższym czasie.

Offline

 

#15 2008-11-17 00:15:52

Sulring

Gość nie z tej ziemi

Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 112
Punktów :   

Re: Sulring

Przepraszam, jeśli wyraziłem się za ostro, i tym Cię dotknąłem. Jak udowodnicie, ok. Ale za "mojej kadencji" jako członka zakonu nie udowodnilismy ani razu, zebyśmy byli zakonem zgranym. Miałem w tym swój udział, i biorę częśc odpowiedzialności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ts2 space spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sternbild moment.pl Skup tabletów warszawa weekend czerwcowy na Mazurach